Számlázási munkatárs

  • Cég neve

    E2 Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett számlamenedzsment csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Üzleti ügyfelek számlázási folyamatainak támogatása;
  • Kiemelt üzleti ügyfelek egyedi számlázásának napi szintű végrehajtása;
  • Standard kondíciókkal rendelkező ügyfeleink automatizált számlakiállítási folyamatában való részvétel, a manuális támogató- és kontroll folyamatok üzemeltetése, hibalisták szakszerű kezelése;
  • Ügyfékiszolgálási területtől érkező számlázással összefüggő reklamációk kivizsgálása, szükség esetén számlák módosítása;
  • Számlázást érintő adatok egyedi- és tömeges módosítása a számlázási rendszerben;
  • Részvétel a számlázási rendszert érintő fejlesztési és tesztelési feladatokban;

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével bővítheted tudásodat az energia szektor háttértámogatási folyamatait illetően
  • fejlődési és tanulási lehetőséget
  • egyedi tudásra és tapasztalatra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra is szükség lesz
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, béren kívüli komplex juttatási csomagot (cafeteria, magánegészségügyi szolgáltatás, éves kondi bérlet Budapest egyik legjobb edzőtermi hálózatába)
  • modern irodai környezetet

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • legalább középfokú végzettséggel
  • nem ijedsz meg, ha nagy adat-tömeggel kell dolgoznod
  • jól kezeled az Excelt, ismered az alapvető függvényeket, tudsz kimutatásokat készíteni
  • analitikus szemléleted van, képes vagy gyorsan úgy „forgatni” az adatokat, hogy a lehető legjobban támogassa a munkád
  • előnyként értékeljük, ha felhasználói szinten ismered az SAP IS-U modulját, vagy egyéb nagyvállalati számlázási rendszert
  • előny, ha rendelkezel számlázási területen szerzett szakmai tapasztalattal az energia iparágban
  • szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a „Jelentkezem” gombra kattintva. Várjuk jelentkezésedet!