Számlázási és elszámolási munkatárs

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

ALAPFELADATOK:

  • a megújuló energiával kapcsolatos villamosenergia-díjak és támogatások elszámolása,
  • a szabályozási kapacitásdíjak, szabályozási energiadíjak és a kiegyenlítő energia elszámolása,
  • a fentiekkel kapcsolatos bizonylatolások és számlázások előkészítése,
  • a megújuló támogatási rendszerrel és a rendszerszintű szolgáltatásokkal kapcsolatos adatok publikálása.

EGYÉB FELADATOK:

  • adatszolgáltatásokban és jelentéskészítésben történő közreműködés,
  • részvétel a műszaki és elszámolási reklamációk kezelésében,
  • az elszámolásokat végző IT rendszereink naprakészen tartása, törzsadatmenedzsment.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • gazdasági vagy műszaki területen szereztél diplomát,
  • magabiztosan használod a Word, Excel, Power Point, Outlook programokat,
  • nyílt és segítőkész jellemnek tart környezeted,
  • analitikus a gondolkodásod és könnyedén eligazodsz a számok világában,
  • konstruktív vagy a probléma- és konfliktuskezelésben,
  • jól tudsz kommunikálni,
  • precizitás és megbízhatóság jellemez.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • villamosenergia-ipari ismeretek,
  • műszaki és/vagy informatikai affinitás,
  • angol nyelv társalgási szint.

Amit kínálunk

  • Határozott idejű (2 éves), teljes munkaidős álláslehetőség munkaerő kölcsönző cégen keresztül,
  • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is,
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Előrelépési lehetőség:Nálunk folyamatosan vannak kihívások, így a lehtőség mindig adott, hogy a megfelelő tapasztalat megszerzését követően tudjunk előre lépési lehetőséget nyújtani,
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk,
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek,
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más),
  • Fiatalos, jóhangulatú és barátságos csapat tagja lehetsz, akikre nem csak a szavak szintjén lehet számítani!

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

MAVIR ZRt., Budapest, Anikó utca 4.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető