Számlázási adminisztrátor - autóval rendelkező diákok számára

  • Cég neve

    MELÓ-DEPÓ 2000. Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, Tankcsapda utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 1 900 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, német logisztikai partnercégünkhöz keresünk autóval rendelkező számlázási adminisztrátort. Amennyiben célod, hogy tanulmányaid mellett releváns szakmai tapasztalatot szerezz, aminek értéke van a munkaerőpiacon, jó helyen jársz! Partnerünknél beleláthatsz a pénzügy osztály mindennapos működésébe, önálló és felelősségteljes feladatok várnak rád.
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk a jelentkezésed.

Feladatok:
  • bejövő és kimenő számlák, banki mozgások, bizonylatok könyvelése; szkennelése, lefűzése;
  • egyéb adminisztratív tevékenység ellátása.

Elvárások

  • gazdasági tanulmányok folytatása;
  • angol vagy német nyelvtudás;
  • 18 éven felüli nappali tagozatos aktív/passzív diákok;
  • saját autó.

Munkaidő:
hétköznapokon rugalmasan akár heti 30-40 órában.

Munkavégzés helye: Alsónémedi. A kijutást saját autóval kell vállalni. Az amortizációs költséget és az üzemanyagköltséget térítjük a fizetésen felül.

Céginformáció