Szállodaigazgató

  • Cég neve

    Accent Hotels

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda napi működésének irányítása és felügyelete
  • A vendégek magas szintű elégedettségének és kényelmének biztosítása
  • A szálloda költségvetésének és erőforrásainak hatékony kezelése a tervezéstől a nyomon követésig
  • Vezetői iránymutatás a szállodai csapat számára, képzéseik és szakmai fejlődésük támogatása
  • A szálloda értékesítési és marketing tevékenységének irányítása, beleértve az üzleti kapcsolatok fejlesztését

Elvárások

  • Legalább 5 év szállodaipari vezetői tapasztalat
  • Rugalmasság és képesség a prioritások hatékony kezelésére
  • Kreativitás és innovációs hajlandóság a szolgáltatások és vendégélmény fejlesztésében
  • Készség a modern digitális megoldások, technikai újdonságok elsajátítására
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, motiváló és pozitív vezetői attitűd
  • Pénzügyi tudatosság és gazdasági elemző képesség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szakirányú diploma előnyt jelent (pl. hotelmenedzsment, vendéglátás)

Amit kínálunk

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, pénzügyi stabilitás, versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek, mentori támogatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Magyarország dinamikusan fejlődő szállodalánca - amely jelenleg 26 szállodát üzemeltet Magyarországon és Ausztriában - olyan tapasztalt szállodaigazgatókat keres, akik elkötelezettek a vendégélmény és a szolgáltatás kiválósága iránt.
Az ideális jelölt a szállodaiparban szerzett vezetői tapasztalattal, kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezik, valamint képes motiválni és inspirálni a csapatát a siker érdekében.

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikus és elkötelezett csapathoz, és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét részünkre.