Szállodai uszodagépész

  • Cég neve

    HOTEL ÓZON Kft.

  • Munkavégzés helye

    3233 Gyöngyös, Ózon utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 270e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a wellness részleg medencéinek vegyszeradagolása az előírásoknak megfelelően
  • pH értékének, illetve klór tartalmának ellenőrzése, vízminőség biztosítása és a mérési eredmények vezetése
  • a medencék üzemeltetéséhez tartozó vegyszerkészlet ellenőrzése, azok napi szinten történő naplózása és rendelés leadása közvetlen vezetőjének
  • az uszodai berendezések felügyelete és a rendeltetésszerű működést biztosító feladatok végrehajtása
  • a vízhőmérséklet folyamatos mérése és az így nyert adatok regisztrálása
  • a wellness részleg napi takarításában való aktív részvétel
  • a területre vonatkozó munka és balesetvédelmi előírások ismerete, alkalmazása

Elvárások

  • uszodagépész, vízvisszaforgató berendezés kezelő
  • legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Wellness szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős 8 órás munkaviszony
  • Bejelentett versenyképes jövedelem
  • Biztos hosszú távú munkahely
  • Munkába járási támogatás
  • Személyzeti étkezés biztosítása (ebéd, vacsora)
  • Személyzeti szállás vagy albérlet támogatás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hotel Ózon & Luxury Villas****superior (Mátraháza) munkatársaiként a legmagasabb vendégelégedettséget tartjuk szem előtt.
Elhivatott csapatunk minden nap a tökéletes vendégélmény megteremtésén dolgozik.

                                                             Dolgozz a csúcson!
                                                            Dolgozz az Ózonban!
Légy a csapatunk tagja, és vegyél részt a hazai szállodák között az egyik legkülönlegesebb vendégélmény létrehozásában.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!