Szállodai takarító

  • Cég neve

    SULI-HOST KFT.

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Hajnóczy utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

TÉGED KERES A TISZAVIRÁG!
Ha pörgős, precíz, környezetedre igényes vagy, ne habozz és jelentkezz takarítónak! Tapasztalat előny, de nem feltétel!

Elvárások

  • Lelkes, mosolygós személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Alapfokú Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Angol nyelv alapfokú ismerete és 1-3 év tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Teljes munkaidős munkaviszony (8 órás bejelentés)
  • Munkaruha
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Ingyen ebéd
  • Munkába járási támogatás, utazási költségtérítés.

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Újra megnyitja kapuit a Szeged belvárosában található Tiszavirág Étterem és Hotel, amely olyan egyedülálló hely Magyarországon, ahol találkozik a design és a tradíció az építészetben és a gasztronómiában egyaránt, igazi kis ékszerdoboz!
Kávézónkba keressük csapatunk új, lelkes tagját szállodai takarító munkakörben.
Kiemelt bérezéssel!

A "jelentkezem" gombra kattináts után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát!