Szállodai takarító

  • Cég neve

    Gold Magántakarítás Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kossuth Lajos utca 7-9.

  • Fizetés

    Bruttó 421e - 421e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi és utazó szobák takarítása, fertőtlenítése, porszívózása, felmosása,
  • Fürdőszobák takarítása, fertőtlenítése,
  • Ágyneműk cseréje, koszos textilek kijelölt helyre történő szállítása,
  • Bekészítések, törölközők feltöltése sztenderd szerint,
  • Folyosók és hozzátartozó raktárak takarítása, tisztán tartása,
  • Takarító kocsi és hozzátartozó eszközök tisztán, rendezetten tartása,
  • Nap végén hulladékok kijelölt helyre történő szállítása.

Elvárások

  • Barátságos, udvarias személyiség,
  • Dolgozni akaró és tudó személyiség,
  • Büntetlen előélet,
  • Ápolt megjelenés,
  • Folyamatos munkarend vállalása (hétvégi, illetve ünnepnapokon is történik a munkavégzés)
  • A munka betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Megjelölt munkakörben lévő tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Jogtisztán bejelentett munkabér,
  • Munkaruha,
  • Védőital
  • Személyzeti Kávé
  • Előre lépési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el részünkre fényképes önéletrajzát!
Kérjük jelentkezéskor vegyék figyelembe, hogy a munkakör betöltéséhez egy előzetes állásinterjú szükséges!
A megadott pozícióhoz szállást sajnálatos módon biztosítani nem tudunk!