Szállodai szakács

  • Cég neve

    STAG Hotels Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Baross tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az Executive Chef utasításait követve ételek elkészítése, tálalása, díszítése a szakmaiság, a praktikusság és az esztétikusság figyelembevételével;
  • Előkészítő, elkészítő és befejező műveletek végrehajtása önállóan;
  • A HACCP szabályzat betartása és betartatása;
  • A konyhatechnológiai eljárások tudatos alkalmazása;

Elvárások

Egy olyan kollégával szeretnénk együtt dolgozni, aki
  • Szakács végzettséggel rendelkezik
  • Szállodában vagy hajón legalább 1-3 év releváns tapasztalatot szerzett
  • Megbízható, önálló, precíz munkát végez
  • Ápolt megjelenésű
  • Udvarias magatartással, vendégorientált gondolkodással bír
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Rugalmas és kreatív
  • Terhelhető

Amit kínálunk

Szállodánkba vetett bizalmad most bruttó 200.000 Ft belépési bónusszal díjazzuk!

Ezen felül:
  • Biztos munkahelyet kínálunk teljes munkaidős bejelentéssel, változatos beosztással, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben.
  • Munkanapjaidon térítésmentes finom ebéddel várunk a kantinban;
  • Munkábajáráshoz vásárolt bérleted megtérítjük (vármegye-, ország-, vagy BKK bérlet);
  • Kedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül és belföldi partnerszállodáinkban.
  • Minden nap szabadságra szabadságpénzt utalunk a belépést követő évtől;
  • Az első nálunk töltött teljes évtől kezdve teljesítmény szerint év végi jutalomban részesülhetsz.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

KIK VAGYUNK?

Az IntercityHotel Budapest az H World International első magyarországi szállodájaként 2021 májusában nyitotta meg kapuit a Keleti pályaudvarral szemben. A belvároshoz közel helyezkedünk el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várjuk vendégeinket.
Gazdag hagyományokat ápoló vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz!

AZ INTERCITYHOTEL BUDAPEST SZÁLLODA SZAKÁCS POZÍCIÓJA A TÖKÉLETES VÁLASZTÁS SZÁMODRA, HA:
  • Vonz a szállodák világa;
  • Szívesen csatlakoznál egy friss és fiatalos csapathoz;
  • Fontos számodra, hogy egy környezettudatos, "zöld" munkáltatónál dolgozz;

Jelentkezni a „Jelentkezem” gombra kattintva, Önéletrajz megküldésével lehet.