Szállodai reggeliztető

  • Cég neve

    Service Travel Kft.

  • Munkavégzés helye

    1064 Budapest, Rózsa utca

  • Fizetés

    Nettó 370e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest 6. kerületében található Six Inn Hotelbe (48 szoba) teljes munkaidős Reggeliztető kollégát keresünk.
Munkaidő: 05:00-13:30, heti 5 munkanap, 2 pihenőnap.
Feladatai: ételek előkészítése, tálalása, asztalok rendbe tétele, büfépult újratöltése, mosogatás, takarítás.
A meghirdetett pozíció NEM felszolgálói állás, hanem konyhai feladatokat is magában foglal! Kérjük, jelentkezését ennek ismeretében küldje el!
Munkabér: nettó 320.000 Ft / hó + 30.000 Ft bónusz.
Korábbi tapasztalat előnyt jelent, alapfokú angol nyelvtudás szükséges.

Elvárások

Korábbi tapasztalat előnyt jelent, alapfokú angol nyelvtudás szükséges