Szállodai recepciós

  • Cég neve

    SOHO HOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 64.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása és udvarias kiszolgálása
- Foglalások kezelése
- Szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata (természetesen betanítás után)
- Fizettetés, számlák kiállítása
- Kooperáció a hotel többi részlegével
- Telefonok, e-mailek folyamatos kezelése
- Az üzemelés során felmerülő problémák kezelése, azok továbbítása az illetékes részleg felé (Housekeeping, Maintenance),
- Program-, transzfer- és jegyértékesítés

Elvárások

• Erős, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Nyitott, barátságos, vendég orientált személyiség
• Pontos, lelkes munkavégzés

Előnyt jelent

• Szakmai tapasztalat
• Hostware ismerete
• Plusz idegen nyelv ismerete
• B2 kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Teljes Munkaidő
Versenyképes fizetés
Dinamikus csapat
Személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Soho Boutique Hotel **** Budapest szívében, a belvárosban működő négy csillagos szálloda keresi új recepciós munkatársait!
Szállodánk 2008 óta fogadja vendégeit 76 szobával, ebből 10 egyágyas, 58 kétágyas, 6 lakosztály valamint 2 lakosztályunk az extra luxus kedvelőinek kínál elegáns megoldást. A 4-es és a 6-os villamossal, a Blaha Lujza tértől pár perc sétával remekül megközelíthető a hotel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!