Szállodai Recepciós (Siófok)

  • Cég neve

    MONK Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vendégelégedettség nyomon követése és a magas szintű vendégélmény biztosítása
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, vendégciklusok felügyelete
  • Szállodai szoftver (SabeeApp) napi szintű használata, házipénztár vezetése, számlázás, számlafizettetés, elszámolások elkészítése
  • Szállodai foglalások kezelése, vendégkommunikáció a különböző csatornákon keresztül, telefonos és e-mail megkeresések megválaszolása
  • Vendég visszajelzések kezelése, megválaszolása, továbbítása az illetékesnek
  • Munkavégzés váltott műszakban, beosztás szerint

Elvárások

  • Ápolt, igényes megjelenés a munkakör alapfeltétele
  • Kiváló problémamegoldó képesség, talpraesettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Legyen talpraesett, vidám, terhelhető, valamint nyitott, rugalmas és kommunikatív
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Talpraesett, céltudatos, minőségorientált kollégák jelentkezését várjuk
  • 12 órás váltott műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Angol mellett más idegen nyelvek aktív ismerete (német)
  • Több éves szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • SabeeApp szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Elegáns, modern munkakörnyezet
  • Összetartó, szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség, stabil céges háttér

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a szakmai önéletrajzodat!