Szállodai recepciós

  • Cég neve

    ROYAL Hotel Kft.

  • Munkavégzés helye

    5465 Cserkeszőlő

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai recepciós kollégák segítése
  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése.
  • Vendégszámlák készítése, kezelése.
  • Vendégek fizettetése.
  • Részleghez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata
  • Riportok, szoba- és vendégstatisztikák készítése
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegeivel
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Vendégértékelések és visszajelzések folyamatos nyomon követése, kezelése vendégelégedettség növelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony és magas színvonalon történő kezelése

Elvárások

  • Legalább 3-4 éves szállodai recepciós tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Tulajdonosi szemlélet, tulajdonos képviselete
  • Erős számítógépes és adminisztratív készségek
  • Terhelhető, kommunikatív, folytonos vendégkapcsolatot kedvelő személyiség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, egész éves munkalehetőség, versenyképes fizetés
  • Családias, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyugodt légkör
  • Szálláshely biztosítása közel a szállodához
  • Étkezés