Szállodai recepciós (nappali műszak)

  • Cég neve

    Pannonia Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 370e - 400e Ft havi bér Mozgóbér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A foglalási rendszer kezelése
  • Vendégek érkeztetése, kiszolgálása, tájékoztatása
  • A szobák ellenőrzése és átadása
  • Reggeli előkészítésében való részvétel
  • Számlázás, pénzkezelés

Elvárások

  • angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • kulturált megjelenés és magabiztos fellépés
  • képesség számlázás es egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • szállodai recepciós tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias jó hangulatú, nyugodt munkahely, megértő vezetőséggel
  • Fiatalos és dinamikus, változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Igényes hotel környezet, kiváló vendégkörrel és szolgáltatásokkal
  • Csak nappalos 8 órás műszak (7-15 és 14-22 műszakok vállalása), hétvégén és ünnepnap is. Minimum egy szabad hétvége
  • Magas bejelentett bér, jutalék és bónusz lehetőségekkel
  • Tervezhető beosztás, amit a munkatársak a vezetővel közösen, akár egy hónapra előre készítik
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Ház kínálatából korlátlan étkezési lehetőség

Céginformáció

Nemzeti Múzeumnál található, 10 éve működő és azóta minden évben Best Small Hotel Award-ot elnyerő, Beletage Boutique Hotel új kollégákat keres, akik szívesen dolgoznának szállodai recepción nappalos műszakban teljes munkaidőben

Fényképes önéletrajzot fizetési igénnyel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.