Szállodai recepciós munkatárs

  • Cég neve

    SULI-HOST KFT

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Hajnóczy utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése és kijelentkeztetése
  • A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
  • Foglalásokkal, szálláshely értékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok
  • Kiegészítő adminisztrációs feladatok
  • Vendégszámlák megnyitása, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szállodai kassza vezetése

Elvárások

  • Lelkes, mosolygós személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelven biztos és folyékony társalgási és tárgyalóképes szint
  • Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Teljes munkaidős munkaviszony (8 órás bejelentés)
  • Munkaruha
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Ingyen ebéd
  • Munkába járási támogatás, utazási költségtérítés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Újra megnyitja kapuit  a  Szeged belvárosában található Tiszavirág Étterem és Hotel, amely olyan egyedülálló hely Magyarországon, ahol  találkozik a design és a tradíció az építészetben és a gasztronómiában egyaránt, igazi kis ékszerdoboz!
Kávézónkba keressük csapatunk új, lelkes tagját szállodai recepciós munkakörben.