Szállodai recepciós

  • Cég neve

    FORRÁS-CO Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Foglalások rögzítése és ellenőrzése, visszaigazolása, az érkezések előkészítése,
    egyéni vendégek és csoportok érkeztetése, utaztatása,
  • telefonon és személyesen történő információnyújtás
  • Vendégproblémák gyors és hatékony kezelése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább angol nyelvtudás – folyékony szóbeli és írásbeli kommunikációra alkalmas szinten.
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • vendég-és szolgáltatás-centrikus hozzáállás.
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Visual Hotel szobafoglalási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet egy fiatalos csapatban

Céginformáció

Szállodánk a város központjában, a termálfürdő területén már sok-sok éve várja a vendégeket, mind a pihenni vágyókat, mind az üzleti útra érkezőket.
Rendkívül sok pozitív visszajelzést kapunk az itt tartózkodó vendégektől.
Ha szeretnél te is a részese lenni csapatunknak, várjuk jelentkezésedet.

Fényképes önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.