Szállodai recepciós éjszakás műszak

  • Cég neve

    STAG Hotels Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Baross tér 7.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 70e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek be- és kijelentkeztetése, fizettetése, magas színvonalú és teljes körű kiszolgálása
  • Felmerülő vendégpanaszok és problémák kezelése
  • Éjszaki zárás futtatása és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Adminisztrációs teendők precíz elvégzése
  • Az üzemeltetés során felmerülő problémák továbbítása az illetékes részleg felé
  • Aktív részvétel annak elérésében, hogy vendégeink elégedetten távozzanak nyaralásuk vagy üzleti útjuk végén.

Elvárások

Egy olyan kollégával, aki

  • vendégorientált, pozitív és segítőkész
  • pro-aktív és megoldásfókuszú
  • rendszerben gondolkodik
  • nyitott a tanulásra
  • aktív angol nyelvtudással rendelkezik
  • kiemelkedően kommunikál
  • szeret csapatban dolgozni, de képes önálló munkavégzésre
  • szeret és tud éjszaka dolgozni

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzetesség
  • ha felhasználói szinten ismered az Opera szoftvert.
  • ha szállodai recepciós vagy hasonló turisztikai, vendégkapcsolati munkakörben tapasztalattal rendelkezel (akár szakmai gyakorlat)

Amit kínálunk

Biztos munkahelyet kínálunk teljes munkaidős bejelentéssel, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben.

Ezen felül:

  • Munkanapjaidon térítésmentes reggelivel és egy főétkezéssel várunk a kantinban
  • Kedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül külföldön, és belföldi partnerszállodáinkban
  • Munkába járáshoz vásárolt bérleted megtérítjük (Budapesten belül és kívül is)
  • Fizetett szabadnapjaidra extra szabadságpénzt utalunk a belépést követő évtől
  • Az első teljes évtől kezdve teljesítmény szerint év végi jutalomban részesülhetsz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

KIK VAGYUNK?

Az IntercityHotel Budapest az H World International első magyarországi szállodájaként 2021 májusában nyitotta meg kapuit a Keleti pályaudvarral szemben. A belvároshoz közel helyezkedünk el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várjuk vendégeinket.

Új szállodaépület, modern technikai feltételek, nemzetközi háttér és támogató vezetés segíti, hogy vendégszerető recepciós csapatunk gondoskodhasson a pozitív vendégélmény biztosításáról. Légy részese sikereinknek! Csatlakozz hozzánk most, hogy a nyári szezont már velünk együtt felkészülten várhasd!

AZ INTERCITYHOTEL BUDAPEST SZÁLLODA RECEPCIÓS POZÍCIÓJA A TÖKÉLETES VÁLASZTÁS SZÁMODRA, HA:

  • Vonz a turizmus és a szállodák világa
  • Szívesen csatlakoznál egy friss és fiatalos csapathoz
  • Egy tapasztalt szakmai vezető mellett sajátítanád el a szállodaipar és a Front Office izgalmas fortélyait
  • Fontos számodra, hogy egy környezettudatos, "zöld" munkáltatónál dolgozz;

Kattints a „Jelentkezem” gombra, és ne felejtsd el csatolni az önéletrajzod!