MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Szállodai recepciós (diákmunka - VIII. kerület)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 4.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása és utaztatása
  • Szobák és kulcsok kezelése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Információ és segítség nyújtás a vendégek részére
  • Írásbeli és szóbeli vendégkommunikáció
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Turizmus-Vendéglátás szakos hallgató vagy recepciós tapasztalat
  •  Képesség önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés
  • Városismeret
  • Jó problémamegoldó készség
  • Munka iránti tisztelet
  • Éjszakai és nappali műszakok vállalása egyaránt!

Előnyt jelent

  • Szállodai recepciós tapasztalat
  • Angol mellett más nyelv ismerete

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Versenyképes fizetés + jutalékos értékesítés
  • Fizetett próbanap, oktatás, tréning
  • Kiváló, összetartó csapat, pozitív légkör
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető, központi munkahely

Munkaidő:

  • H-V 8:00-16:00/14:00-22:00/20:00-8:00 között, éjszakai és nappali műszak vállalásával!

Bérezés:

  • alapbér br. 2000 Ft/óra
  • 20:00-8:00 között br. 2200 Ft/óra

Céginformáció

Gyere és dolgozz egy újonnan nyíló négycsillagos szállodában!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, csatold fényképes önéletrajzodat!