Szállodai recepciós

  • Cég neve

    BQA Short Rent Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca 27.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Apartmanok felügyelete és zökkenőmentes működésének a biztosítása lenne a fő feladat
Vendégek panaszainak kezelése, kérdéseinek megválaszolása és problémáik megoldása
Folyamatos kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében.
A housekeeping részlegének irányításában való részvétel, a takarítási feladatok megszervezése.
A szobák takarításának ellenőrzése a szálloda meghatározott színvonalának megfelelően.
Fogyóeszközök ellenőrzése és nyomon követése.
Részt vesz a szállodai textília és tisztítószer leltározásában.
Az esetleges műszaki hibák ellenőrzése, jelentése

Elvárások

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Kreatív problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Csapatmunka támogatása
  • Együttműködés a cég többi területével

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bejelentett 8 órás munka
  • Azonnali kezdés
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Céginformáció

A BQA Short Rent Kft. lakáskiadásokkal és üzemeltetésével foglalkozó cég, mely jelenleg 8 panziót és közel 300 lakást üzemel Budapest területén. A lakások tulajdonosai bizalommal fordulnak hozzánk és bízzák ránk a lakásaikat, legfontosabb céljaink közé tartozik mind a tulajdonosok, mind a vendégek elégedettségének növelése.