Szállodai recepciós

  • Cég neve

    Bohem Art Hotel Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Molnár utca 35.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kollégánkat részmunkaidős foglalkoztatásra keressük  (havi 7-9 munkanap megállapodás szerint, 12 órás munkarendben)
  • Váltott műszakban történő munkavégzés (nappal és éjszaka)
  • A hotel vendégeinek barátságos kiszolgálása, kérések teljesítése az érkezéstől a kijelentkezésig.
  • Programok, szolgáltatások ismertetése és szervezése
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Nyitott, barátságos, vendégorientált személyiség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakma iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

  • Szállodai recepciós tapasztalat (de fiatalos pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • Kategóriájának élmezőnyébe tartozó szállodai környezet
  • Fiatalos, bohém légkör
  • Szakmai fejlődés, teljeskörű betanítás, támogató vezetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Érdekel a hotelek világa és szimpatikusnak találod hirdetésünket?
Várjuk jelentkezésed, magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzzal.