Szállodai recepciós (állandó éjszakai műszak)

  • Cég neve

    Zeina Hotels

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni? Szeretsz emberekkel foglalkozni, jó a problémamegoldó képességed?  Akkor gyere, és csatlakozz a Front Office csapatunkhoz!

Munkavégzés helye:

  • Prestige Hotel Budapest

Főbb feladatok, munkák

  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását
  • Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Programokat szervez a vendégek számára
  • Napzárást csinál

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Szállodai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Állandó éjszakai műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős munkalehetőség
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Piacképes fizetés, borravaló lehetősége
  • Kellemes nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Kedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkban
  •  AYCM - Sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Szállodai recepciós

Kérjük, csatold fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra történő kattintással.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!