Szállodai Karbantartó

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A több, mint 50 éve alapított Danubius Hotels mára Magyarország egyik legnagyobb szállodalánca. Igényes környezetben, családias hangulatban biztosít hosszú távú lehetőséget Kollégáinak! A Danubius Hotels központi, műszaki szolgáltató részlege keresi most új, tapasztalt Kollégáit szállodai és mobil karbantartó csapataiba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A budapesti szállodákban felmerülő hibák elhárítása, karbantartási munkák elvégzése, uszodáink, gépeink és eszközeink üzemeltetése előre pontosan megadott beosztás szerint, a fő feladataid között lesznek.
  • A szobákban és a szállodáink más területein időnként fel- és leszerelünk, szakszerűen telepítünk berendezéseket, ilyenkor is számítunk rád.
  • Rendszeresen körbe kell járnod a házat vagy házakat és észre kell venned, ha valami nincs rendben.
  • Türelmesen, aktívan és pontosan kell kommunikálnod a munkád során, szóban és a számítógépes rendszeren is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy (netán és) gépész-, víz-, gáz-, központifűtés-szerelő végzettséged van, és szívesen is dolgozol ezekben a szakmákban,
  • Néhány év gyakorlatot szereztél épületek üzemeltetésében és karbantartásában,
  • Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, de szívesen működsz együtt a csapattársaiddal is,
  • Minden problémára van valami ötleted,
  • Nem rettensz vissza attól sem, amikor hirtelen és gyorsan kell reagálni valamire,
  • Munkatársaiddal és a vendégeinkkel barátságos, kiegyensúlyozott viszonyt tudsz ápolni.
  • Ha mobil (minden szállodában bevethető) karbantartóink között éreznéd jobban magad, akkor mindenképpen legyen B-kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod.
  • Ha korábban már dolgoztál szállodában, van uszodagépész vagy kazánkezelő papírod, akkor mindenképp számítunk a jelentkezésedre. Ha nincs, nem baj, segítünk megszerezni.

Amit kínálunk:

  • A munkaidő beosztásod előre megkapod, figyelembe vesszük, ha más dolgod is lenne;
  • Kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet havi szinten oszthatsz szét SZÉP kártyára, vagy kérheted plusz bérként;
  • Rendezett öltöző, biztonságos munkakörülmények várnak, a munkahelyed télen fűtött, nyáron hűtött;
  • A fizetésed és a többi neked járó juttatást pontosan és minden szabálynak megfelelve kapod;
  • Reggelit, ebédet és ha a beosztásod olyan, akkor vacsorát is kapsz;
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!