Szállodai gondnok

  • Cég neve

    ORSZÁGOS BÍRÓSÁGI HIVATAL

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Tóth Lőrinc utca 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az épület takarítási tevékenységének adminisztrációja (heti jelentés, munkalapok, jelenléti ívek, vendégkérdőívek);
  • kitakarított területek ellenőrzése, az elvárt minőség biztosítása, részvétel a szállodai szobák és a közös területek takarítási munkáiban;
  • havi textília leltár készítése, folyóeszközök fogyásának nyomon követése;
  • szállodai textília összegyűjtése, elszámoltatása, tisztíttatása és raktározási feladatainak ellátása;
  • szállodai szobák minibár kezelése, a napi fogyás követése, az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, ügyintézés;
  • az épület műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, aktuális problémák megoldásának ügyintézése;
  • vízautomaták ellenőrzése, ellátás biztosítása és kapcsolódó adminisztrációs, ügyintézési feladatok ellátása;
  • részvétel a tárgyi eszközök leltározásában, eszköz nyilvántartások kezelése, adminisztrációja;
  • kert és az irodai növények állapotának ellenőrzése, irodai növények gondozása.

Elvárások

A kinevezéshez szükséges feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • szakirányú (műszaki, technikusi, vendéglátóipari, kereskedelmi, vagy idegenforgalmi) középfokú iskolai végzettség, vagy középfokú iskolai végzettség és szakirányú felsőfokú, vagy emelt szintű, vagy középfokú szakképesítés.

Előnyt jelent

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • HostWare program felhasználói szintű ismerete.

Elvárt egyéb kompetenciák:

  • jó problémamegoldó készség,
  • vendégközpontú viselkedés,
  • diszkréció, lojalitás.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely,
  • bejelentett jövedelem,
  • kiszámítható munkarend,
  • béren kívüli juttatások,
  • igényes, modern munkakörnyezet.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • fényképes szakmai önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével,
  • motivációs levelet, lehetőség szerint referenciák feltüntetésével,
  • végzettséget igazoló okiratok másolatát,
  • nyilatkozatot arról, hogy a jelentkező hozzájárul személyes adatainak a kiválasztással összefüggő kezeléséhez.

Bérezés:

  • az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény szerint.

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Tóth Lőrinc utca 6.

Alkalmazási forma:

A kiválasztott munkatárssal az Országos Bírósági Hivatal – próbaidő egyidejű kikötésével – határozott időre szóló igazságügyi alkalmazotti szolgálati jogviszonyt létesít, mely határozatlan időre módosítható.

Jelentkezési határidő: 2024. május 12.

Jelentkezés módja: Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.