Szállodai gondnok

  • Cég neve

    Grand Hotel Esztergom

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Táncsics Mihály utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Hulladék kezelése és logisztikája
  • A hotel kertjének gondozása
  • Alkalmi jelleggel asszisztencia biztosítása karbantartó kérésére házon belüli logisztikára
  • Alkalmi jelleggel a konferenciatermek igény szerinti berendezése és átrendezése
  • A karbantartáshoz szükséges anyagok és felszerelések beszerzése
  • A téli időszakban az épület körül a hó eltakarítása, és a járdák csúszásmentesítése
  • Alkalmi jelleggel a szobai nagytakarításban való részvétel

Elvárások

  • 2-3 év tapasztalat kertészeti területen, szállodában hasonló munkakörben előnyt jelent
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség, vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás, önállóság, határozottság
  • Precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka

Amit kínálunk

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Szervízdíjból való részesedés
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezetet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Continental Group cégcsoporthoz tartozó, Grand Hotel Esztergom csapatába gondnokot keresünk!

A város központjában épülő négycsillagos szálloda összesen 149 szobával, egy 220 fős étteremmel, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas 370 fős nagyteremmel, ezen felül 6 kisebb teremmel, valamint egy wellness-részleggel és egy élménybirodalommal is rendelkezik.

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk!