Wellness-Med Hotel Balaton Kft. logo

Szállodai értékesítő

  • Cég neve

    Wellness-Med Hotel Balaton Kft.

  • Munkavégzés helye

    8640 Fonyód

  • Fizetés

    Nettó 400e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Szállodai értékesítőt (értékesítőket) keresek Fonyódra, akár bentlakással is, aki több éven át dolgozott professzionális szállodai értékesítőként, vagy szállásközvetítő cégnél. 400.000 - 600.000 Ft minimum fizetéssel, de teljesítménytől függően 800.000 - 1.000.000 Ft fizetést is tudok adni. Olyan személyt keresek, akinek élmény az értékesítés!
Kérem, kizárólag olyan keressen, aki a fenti feltételeknek megfelel és valóban, sikerrel dolgozott a szállásközvetítésben.
Feladata lenne: a birtokunkban lévő 140 ágy értékesítése télen-nyáron.
Lényeges, hogy cégeket, intézményeket, magánszemélyeket kell megkeresni a Fonyód város központjában lévő szállodáink értékesítése céljából. Kapcsolatfelvétel szállásközvetítőkkel, hirdetések feladása, foglalások rögzítése. Az ország egész területéről várok jelentkezőt. Ha párja is munkát keres, minden bizonnyal őt is tudjuk alkalmazni.
Örömmel vesszük, ha előző munkahelyéről referenciát tud mutatni.

Elvárások

Szállodai értékesítésben szerzett több éves tapasztalat, szakirányú végzettség.

Előnyt jelent

Amit kínálunk

- Kiemelt fizetés.
- Rugalmas munkarend.

Fényképes, részletes önéletrajz.