Sirály Étterem és Szálloda Kft. logo

Szállodai értékesítő

  • Cég neve

    Sirály Étterem és Szálloda Kft.

  • Munkavégzés helye

    2025 Visegrád, Rév utca 15.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda napi értékesítési feladatainak ellátása
  • E-mailes kommunikáció angol és magyar nyelven
  • Csoportok és rendezvények fogadása, kapcsolattartás a szervezőkkel
  • OTA-k kezelése
  • Szálloda bemutatása bejárások alkalmával

Elvárások

  • Szállodai értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Szállodai szoftverek ismerete (HostWare)
  • OTA kezelési ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tapasztalat channel manager (D-Edge) használatában
  • Jártasság szállodai online marketingben, webes felületek ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
  • Fiatalos csapat, jó hangulat, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

95 szobás, 4 csillagos szálloda Visegrádon wellness- és konferencia lehetőségekkel, gazdag programkínálattal.