NEVADASEC Prémium Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Szállodai biztonsági őr

    NEVADASEC Prémium Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szívesen dolgoznál Budapest legszínvonalasabb munkahelyeinek egyikén?  Szeretnéd  az angol nyelvet gyakorolni, szakmailag fejlődni, piac feletti bérezést hazavinni?

Többé nem kell külföldre költöznöd a jó fizetésért, itthon is dolgozhatsz nemzetközi környezetben! Próbáld ki magad egy belvárosi luxusszálloda vagyonőreként!

Feladatok: Személy-, tűz- és vagyonvédelmi feladatokban való aktív részvétel. Vendégeink és cégünk vagyontárgyainak őrzése, az alkalmazottak és vendégek személyi biztonságának szavatolása. Napi rutin feladatok ellátása: lobby jelenlét, kulcskiadás, járőrtevékenység, illetve egyéb biztonsági feladatok rendszeres illetve eseti végrehajtása.

Elvárások

·       személy- és vagyonőri végzettség (+ tanúsítvány, megszerzésében segítünk)
·       társalgási szintű angol nyelvtudás
·       alapvető számítógépes ismeret
·       ápolt, igényes megjelenés
·       jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • szállodabiztonsági tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete (angolon kívül)

Amit kínálunk

·       rendkívül igényes környezet
·       korrekt munkáltató
·       szolgálatvezetői pótlék
·       szolgálati napokon térítésmentes étkezés
·       12 órás munkarend
·       pihenést és magánéletet lehetővé tevő, tervezhető beosztás
·       ingyenes formaruha ​​​​​​biztosítása (a próbaidő letelte után)
·       vidékieknek a munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
·       belső képzések, továbbtanulás segítése tanulmányi szerződéssel
·       előrelépési lehetőség csoportvezetőnek, még magasabb bérezésért
·       kiváló csapat, intelligens kollégák

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A Nevada több mint 10 éve jól csengő, elismert név a vagyonvédelmi piacon. A Nevadasec Prémium Kft. tevékenységi köre csaknem a teljes biztonsági szférát lefedi, kiemelt területe a szállodabiztonság. Büszkék vagyunk rá, hogy partnereink közt tudhatunk számos elegáns, nemzetközileg is magasan jegyzett hotelt. Várjuk leendő munkatársaink jelentkezését, akiknek nemcsak egy állást kínálunk, hanem egy komplett életpályát, az állandó fejlődés lehetőségével.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja FÉNYKÉPES önéletrajzát.