Szállító

  • Cég neve

    Crocodille HU Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok
  • Meghatározott túraterv szerint, hűtött élelmiszer 3.5 T tehergépkocsival történő kiszállítása budapesti és Budapest környéki partnereink részére;
  • A kiszállítást megelőzően a raktárral együttműködve gondoskodni kell az áru gépjárműre történő felrakásáról;
  • Szükséges adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Részben éjszakai munkavégzés

KIZÁRÓLAG SZÁMLAKÉPES vállalkozók jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal

Elvárások

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetési gyakorlattal

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatás;
  • biztos háttér;
  • kiemelkedő kereseti lehetőség;

Céginformáció

Cégünk 1991 óta tevékenykedik a csomagolt bagett- és szendvics-gyártás és -forgalmazás területén, és ezen készségek jelentik egyik kulcsfontosságú kompetenciánkat. Bagettjeinkhez és szendvicseinkhez saját pékségünkben sütjük a péksüteményt, saját majonézt és önteteket gyártunk, valamint húsokat sütünk vagy zöldségeket grillezünk.
Megrendeléseinket saját információs rendszerünk (DMS) kezeli, míg a termékek disztribúcióját 4 depóból, saját járműflottánkkal biztosítjuk. Évente 30 000 000 darab terméket gyártunk és 2 500 értékesítési helyet látunk el.
Cégünk büszkén foglalkoztat több mint 700 alkalmazottat, akik elkötelezettek a kiváló minőségű és friss termékek előállítása iránt. Ezen évtizedek alatt kiépített tapasztalatunk és elkötelezettségünk révén cégünk kiemelkedik a bagett- és szendvics-ipar területén.

A "Jelentkezés" gombra kattintva, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal.