Szállítmányozó-fuvarszervező munkatárs

  • Cég neve

    Kis-Trans-Sped Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Téglagyári út

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi közúti szállítások teljes körű megszervezése, lebonyolítása (FTL/LTL)
  • Árajánlatok készítése, adatrögzítés
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljeskörű adminisztrációja
  • Fuvarozási feladatokhoz tartozó számlák és fuvardokumentumok ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • Legalább 2-3 év munkatapasztalat nemzetközi és belföldi fuvarok szervezésében, valamint az ezzel járó adminisztrációban
  • Minimum Középfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy/és német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felelősségteljes, önálló, igényes munkavégzés, kiváló kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás, gyors döntéshozatali képesség
  • Magabiztos MS Office használat (World, Excel)
  • Jó szervezőkészség
  • Motiváltság

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban, további idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés, bejárási támogatás, 4 nap /3 éj csapatépítő program (wellness-teljes ellátás)
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Tőkeerős cég, stabil vállalti háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés kezdete: azonnal

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Nemzetközi és belföldi közúti szállítmányozással foglalkozó, magyar tulajdonú cégünk agilis, tapasztalt kollégák jelentkezését várja hosszú távú munkavégzésre.
Munkavégzés helye: Szolnok, Téglagyári út (újonnan épült saját telephelyünkön)
Ha részt akarsz venni egy több mint 10 éves múltra visszatekintő 100%-ban magyar tulajdonú hazai szállítmányozási vállalat munkájában és szeretnél egy profi csapathoz tartozni, pályázd meg nyitott pozíciónkat!

Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét várjuk a "Jelentekezem" gombra kattintással!