Szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    Open Ways Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a partnerekkel
  • Az elérhető járművek felderítése és dokumentálása
  • Ügyfelek igényeinek és szállítási kéréseinek megértése
  • Az optimális járművek kiválasztása és koordinálása a szállítmányokhoz
  • Szoros együttműködés a fuvarszervezőkkel
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Dinamikus, kommunikatív személyiség
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Szervezettség és pontos munkavégzés
  • Rendszerszemlélet és megosztott figyelem képessége
  • Csapatban való hatékony együttműködés

Előnyt jelent

Német, lengyel, román nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést és elismerést
  • Stabil munkahelyet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • A munka és magánélet egyensúlyának megteremtése érdekében kiszámítható és tervezhető munkaidőt
  • Személyes szakmai fejlődést és támogatást
  • Barátságos munkakörnyezetet és figyelmet a munkavállalóink véleményére
  • Azonnali munkakezdést és könnyen megközelíthető irodai környezetet Budaörsön

Céginformáció

Cégünk, mely a régió több országában működik, magyar központtal új munkatársat keres, aki segíti a szállítmányaink hatékony és optimális járművekkel történő kiszolgálását. Ha a logisztika és a szállítmányozás világában otthon érzed magad, és készen állsz az új kihívásokra, várunk szállítmányozási munkatársként a budaörsi irodánkba!

Csatlakozz hozzánk és segíts megtalálni szállítmányainkhoz az optimális járművet!

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvásároknak és motivált vagy az új kihívásokra, várjuk fényképes önéletrajzodat! Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy dinamikus és fejlődő kreatív csapatnak!