Szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A Távol-Keletről érkező termékek nyomonk követése és vámkezeltetése
  • Környezetvédelmi termékdíj, EPR nyilvántartással kapcsolatos feladatok
  • A szállítmányozási adatbázis frissítése, karbantartása
  • Vámhatározatok és fuvarszámlák, import számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
  • Szállítási reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Van szállítmányozás, vámügyintézés és/vagy EPR, termékdíj területén szerzett tapasztalatod
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvismerettel rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállítmányozás, vámügyintézés, EPR, termékdíj területén szerzet végzettség
  • Navision program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Vámügyintéző
  • Szállítmányozó

Egyéb információ:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:30-17:00 óráig.
  • Munkavégzés pontos helye: 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.