Szállítmányozási manager

  • Cég neve

    PANTHEON Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Duna korzó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállítmányok szervezése, bonyolítása (vasúti ismeret előnyt jelent)
  • Árajánlatok elkészítése
  • A fuvarokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Tenderek árkalkulációjában történő együttműködés
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megbízókkal, nemzetközi partnerekkel
  • Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal
  • Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • Vasúti, közúti vagy tenger, esetleg légi szállítmányozási feladatokat szervező munkakörben, szolgáltatói oldalon szerzett néhány éves tapasztalattal
  • Túlméretes-, túlsúlyos szállítmányozással kapcsolatos alapismeretekkel
  • Logisztikai vagy gazdasági végzettséggel
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeretével

Előnyt jelent

  • Német nyelvismerettel
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Piaci kapcsolatok
  • Szükséges kompetenciák:
  • Dinamikus, önállóan és csapatban is dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát.