Szállítmányozási koordinátor - Gyűjtőszállítmányozás

  • Cég neve

    Schenker Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

a Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

pályázatot hirdet

az  M0 autóút szigetszentmiklósi lehajtónál lévő

központjába

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a gyűjtőforgalomban érkező és induló járatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, okmányok kezelése
  • tranzit, export és import küldemények feldolgozása, a felmerülő problémák intézése
  • kapcsolattartás a Schenker házakkal és a társosztályokkal

Amit a sikeres pályázótól elvárunk:

  • középfokú végzettség
  • közúti gyűjtőszállítmányozásban szerzett szakmai tapasztalat, vagy szakirányú iskolai végzettség
  • jó kommunikációs képesség
  • angol nyelvismeret szóban és írásban
  • felelősségteljes munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután, eseti jelleggel szombati munkavégzés)

Kérem, csak abban az esetben pályázzon, amennyiben a fenti elvárásoknak maradéktalanul megfelel, egyéb esetben pályázati anyagát nem tudjuk figyelembe venni!

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása, céges busz a Boráros térről/térre
  • érdekes és változatos munkavégzés
  • jó munkahelyi légkör
  • biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • karrier lehetőségek

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes szakmai önéletrajzot angolul és magyarul
  • motivációs levelet

Pályázatát, fizetési igény megjelölésével, kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a munkakör megnevezését: „Freight Forwarder”

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor