Szállítmányozási Csoportvezető

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

A szállítmányozási részlegünk gondoskodik arról, hogy a IX. kerületben található Logisztikai Központunkból a cég által forgalmazott termékeket épségben, határidőre és költséghatékonyan eljuttassa Kirendeltségeinkre.

Átlagbér: bruttó 800.000Ft

Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • 30-40 fős szállítmányozási csapat operatív irányítása
  • Sofőrök munkájának aktív támogatása
  • A gépjárműveink felpakolásainak koordinálása, ellenőrzése
  • A pontos indulási és érkezési időpontok nyomonkövetése
  • Fix túrajárat rendszer hatékony működtetése
  • Elszámolások ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a logisztikai, értékesítési társterületekkel

Elvárásaink:

  • Logisztikai területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Nagyobb létszámú csapat irányításában szerzett gyakorlat
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Önállóság és erős tulajdonosi szemlélet
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaidő:

  • Hetenként váltott műszakban való munkavégzés (A hét: 7:00-16:00, B hét:13:30-22:30), valamint havi kettő vasárnap: 19:00- 22:30-ig, amely adott hónapon belül lecsúsztatásra kerül.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nagyvállalati, stabil, piacvezető háttér
  • Modern eszközök és munkakörnyezet
  • Professzionális vállalatirányítási rendszer
  • Teljes munkaruha szett

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Szállítmányozó

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Fényképes önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.