Szállításvezető

  • Cég neve

    FUTIZO Kft

  • Munkavégzés helye

    5700 Gyula

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • bel- és külföldi közúti áruszállítási tevékenység irányítása (elsősorban szóródó anyagot (kő, kavics stb.) és gabonát szállítunk),
  • napi szállítmányozási feladatok végrehajtásának irányítása, fuvarszervező munkatársak koordinálása,
  • aktív részvétel a szervezési és ellenőrzési folyamatokban,
  • saját flotta kezelése,
  • folyamatos kapacitás és erőforrás menedzsment, folyamatmenedzsment (ISO),
  • operatív kontroll, folyamatos, napi egyeztetés a szervezeti egységekkel,
  • árajánlatok készítése, új partnerek felkutatása,
  • menetíró készülék adatainak szakmai ellenőrzése.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pl. logisztikai mérnök, logisztikai menedzser stb.), vagy szakirányú középfokú végzettség és min. 5 év releváns tapasztalat,
  • közúti árufuvarozó-vállalkozási szakmai irányító képesítés megléte,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • mindenkor hatályos, fuvarozási tevékenységre vonatkozó jogszabályok ismerete (pl. AETR),
  • felelősségteljes, megbízható, önálló munkavégzés,csapatban való kiváló együttműködés,
  • haladó szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vezetői gyakorlat,
  • gyakorlat a szóródó anyag (kő, kavics stb.) és gabona szállításának szervezésében,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • aktív ADR ismeretek (1.3)
  • kiváló problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Mt. szerinti teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás,
  • Versenyképes juttatás, bejárás támogatása,
  • Stabil, biztos vállalati háttér, minőségi munkaeszközök,
  • Képzési, fejlődési lehetőség,
  • Azonnali kezdési lehetőség.

Céginformáció

A gyulai székhelyű FUTIZO Kft. több tevékenységi kört végző és több évtizede stabilan működő, Békés vármegyei középvállalkozás. Bővülő csapatunkba új munkatársunkat keressük szállításvezető munkakörben.

További információkkal kapcsolatban ügyvezetőnk, Piskolty Tibor kereshető.