Szállítási ügyintéző

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? A Magyar Posta Zrt. Országos Szállítás- és Fuvarozásmenedzsment Osztálya Szállítási ügyintéző munkakörbe munkatársat keres

Feladataid lesznek:

  • Részt venni az osztály napi fuvarozási feladatainak megszervezésében
  • Elkészíteni a felelősségi körödbe tartozó adatrögzítéseket, nyilvántartásokat, statisztikákat
  • Közreműködni a területhez kapcsolódó társterületekkel való kapcsolattartásban, adatszolgáltatásban
  • Közreműködni a kártérítési követelések érvényesítésében (adatgyűjtés, összesítés, továbbítás az illetékes társterületek felé)
  • Elemzéseket, adatszolgáltatásokat készíteni, a területhez tartozó költségkeretek betartása érdekében
  • Felméréseket végezni az igényelt kapacitások vonatkozásában, kapacitásvizsgálatokat kezdeményezni, és javaslatot tenni a beavatkozásra.

Amit mi kínálunk:

  • A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6
  • Bérezés: megegyezés szerint
  • A munkakör betölthető: azonnal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk!

Amit kérünk:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel gazdasági/logisztikai szakirányon
  • Rendelkezel az MS Office programok magasszintű ismeretével
  • Precíz vagy és pontosan végzed a munkád
  • Rendszerszintű gondolkodással rendelkezel
  • Rendelkezel bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvánnyal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka