Szállítási koordinátor

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2053 Herceghalom, Zsámbéki utca 14.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Amiről a pozíció szól:

  • A napi kiszállítási terveket ellenőrzöd, a szállítási csapattal egyeztetve módosítod, ha szükséges.
  • A raktári rendszerek használatával a bolti rendeléseket feldolgozod, a terv alapján fuvarba szervezed mindvégig szem előtt tartva a raktár és a szállítás hatékony működését.
  • A feldolgozott rendelések megfelelő arányának tartásával biztosítod a raktár különböző területeinek egységes terheltségét, gördülékeny működését.
  • Koordinálod és adminisztrálod a terven kívüli, extra szállítási feladatokat, kéréseket.
  • Folyamatos kapcsolatot tartasz a szállítási csapatvezetővel, a rakodási osztállyal, a raktári műszak vezetővel és az áruházakkal.
  • Rendszeres riportokat, kisebb elemzéseket készítesz a vezetőség számára.

Elvárások

  • Középiskolai végzettség- Érettségi
  • Microsoft Office magabiztos használata (Excel, Word, Outlook)
  • Jó kommunikációs, szervezési és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség és precíz munkavégzés
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • Nappali és éjszakai munkavégzés vállalása 12 órában
  • Munkavégzés helye későbbiekben: Szigetszentmiklós
  • Előny:
    • logisztikában, szállítmányozásban szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amiért szeretsz majd velünk dolgozni

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 592.000 Ft/hó*

Alapbér : Bruttó 459.000 Ft/hó

* A bér tartalmazza az alapbért, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és a vásárlási kedvezményt.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 10+5%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom
  • Ingyenes dolgozói buszjárat (Budapest, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy, Környe, Tatabánya, Szárliget, Óbarok, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Lovasberény, Székesfehérvár, Zámoly, Csákvár, Móriczmajor, Vértesboglár, Bicske, Mány, Zsámbék, Baracska, Kajászó, Vál, Tabajd, Mezőfalva, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Ercsi, Perkáta, Iváncsa, Százhalombatta, Kunszentmiklós, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Majosháza, Dunavarsány, Szigethalom, Halásztelek, Lakihegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunavecse, Csabony, Szalkszentmárton)

#LI-DNI

Céginformáció

Az ország egyik legnagyobb és immáron harmadszor a szektor legjobb munkáltatójaként is elismert kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést kínálunk. Mi, a Tescónál napról napra többet teszünk a vásárlókért, a közösségekért és bolygónkért.

Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik. Minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad, és akár családosként is megtaláld a Neked szóló lehetőséget nálunk. Ha szeretnél fejlődni és előrelépni a karrieredben, abban is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és egészséges életmóddal kapcsolatos workshopokat, termékkóstolókat szervezünk a kollégák számára. Törekvéseink eredményeként nemcsak munkatársaink elégedettek és több mint 80%-a ajánlja a Tescót mint munkahelyet, hanem 2022-ben már a 3. alkalommal lettünk 'Az Év boltja - Az év munkáltatója az FMCG kiskereskedelemben' díj büszke tulajdonosai is. A Tescónál elkötelezettek vagyunk a sokszínűség ünneplésével kapcsolatban, és mindenkit szívesen látunk. A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatását támogató munkáltatóként törekszünk arra, hogy egy teljesen befogadó és mindenki számára hozzáférhető toborzási folyamatot biztosítsunk, lehetővé téve a jelentkezők számára, hogy megoszthassák velünk észrevételeiket a szükséges akadálymentesítésekkel kapcsolatban.