Szállítási és logisztikai koordinátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A logisztika, fuvarszervezés területén már otthonosan mozog és ebben keres új kihívást? Szívesen dolgozna egy nemzetközi, mégis családias és közvetlen munkakultúrában? Most itt a megfelelő lehetőség Önnek! Partnerünk egy olasz háttérrel rendelkező, stabil faipari termelő vállalat, fő profilja a nyárrönkökből készült furnérlapok gyártása és értékesítése. Víziójukban nagy hangsúlyt kap a hosszútávú szervezetfejlesztés és közösségépítés, fontos számukra a munkakörülmények és a minőség folyamatos javítása. Vegye kezébe egy kulcsfontosságú terület, a szállítás és logisztika szervezését az alábbi pozícióban:

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása, szállítási szolgáltatások megrendelése.
  • A vállalatirányítási rendszer karbantartása, adatok, folyamatok frissítése.
  • Megrendelések előkészítése, kimenő számlák pénzügyi teljesítésének nyomon követése.
  • Teherautók fogadása, okmányok és rakomány/rakodás ellenőrzése.
  • Nyersanyagok, fogyóeszközök átvétele, nyilvántartása, készletek ellenőrzése.
  • Az alapanyag kiadások ütemezése a termelési tervnek megfelelően.
  • Készletgazdálkodási és ellenőrzési feladatkör.
  • A szállítások folyamatos nyomon követése, a felmerülő problémák kezelése (naponta 5-6 kamion áru).
  • Nyilvántartások, statisztikák és jelentések vezetése.
  • Leltározásban, időszakos készlet ellenőrzésben való részvétel.
  • Folyamatos kapcsolattartás a partner részlegekkel, szállítmányozókkal, többnyire angol nyelven.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú logisztikai végzettség.
  • Legalább 3-5 év fuvarszervezési/logisztikai tapasztalat (preferált a termelő vállalatnál szerzett tapasztalat).
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen! - A kiszállítás koordinálása angol nyelven történik a külföldi fuvarszervezőkkel, Olaszországi logisztikai részleggel).
  • Az MS Office magabiztos használata és bármilyen ERP rendszerben szerzett tapasztalat.
  • EKAER regisztráció ismerete.
  • Határozott személyiség, erős szervezőkészség, gyors reagálás a felmerülő problémákra.
  • Karakteres, magabiztos kommunikáció.

Amit kínálunk:

  • Nagyfokú bizalom, teljeskörű támogatás és betanítás.
  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illeszkedő, korrekt bérezés.
  • Utazási támogatás (autó esetén 30Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-át térítik.).
  • Jelenléti bónusz.
  • Év végi bónusz lehetőség.
  • Toleráns, emberközpontú és rugalmas vállalati kultúra.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációképes olasz nyelvtudás.
  • Felsőfokú logisztikai végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szolnok – autóval és tömegközlekedéssel (busszal) is jól megközelíthető helyen.
  • Munkaidő: 8:00-16:30
  • Várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: