Szálláshely junior menedzser

  • Cég neve

    ROLO-RENT77 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, József körút 71.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 300e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Rövid távon kiadott szálláshelyek (AirBnb, Booking, Szallas) teljes folyamatának a lebonyolítása. A munka a belvárosban található irodában és azon kívüli munkavégzést is igényel.
Teendők: A ügyfelek tájékoztatása a lakásuk lehetséges üzemeltetése kapcsán felmerülő kérdésekben és ajánlattétel kidolgozása. Ismerni kell az engedélyeztetési eljárás lépcsőit kerületekre vonatkozólag, mint a lakógyűlésen lévő megszavaztatás, településképi eljárás, minősítés, és más lépcsők.
A betanulás első részeként meg kell tanulni és használni a Booking, AirBnb, Szallas online felületeket és telefonos applikációit, és azokon való lakáshirdetéseket létrehozni. Alkalomszerűen felvenni telefonon a kapcsolatot velük szóban vagy írásban angol, ez által angol nyelv kiváló ismerete elengedhetetlen pozícióhoz. A vendégekkel való kommunikáció és a problémák kezelése folyamatos.

A munkanap reggel 10:00-kor kezdődik, ekkor meg kell tekinteni az aznapi érkezőket, beosztani őket lakásokba vagy szobákba, majd ki küldeni nekik a check int, illetve válaszolni a felmerülő kérdéseikre. A vendégek számos felületen próbálnak elérni, mint az adott foglalási oldal levelező rendszere, telefonon, WhatsApp stb. A nap folyamán több alkalommal is kell állítani az árakat és az elérhető szoba vagy lakásszámokat. A takarítók és a karbantartók számára a nap végén ki kell küldeni a másnapi adott lakásokkal kapcsolatos teendőiket. A munkaidő 18:00-ig tart, de megbeszélés kérdése.

Elvárások

Csak olyan jelentkezőt várok, aki nagyon precíz, magas a stressztűrő képessége, egyszerre több dologra is tud figyelni, és könnyen tud alkalmazkodni ad-hoc feladatokhoz. Kérem csak diplomások jelentkezzenek, vagy, olyan végzősök, akiknek van idejük irodában való munkavégzésre. Angol nyelv középszintű tudása szükséges szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Közgáz vagy turizmus területén szerzett diploma.

Amit kínálunk

A cég rövidtávú szálláshely kiadással foglalkozik Budapesten és más vidéki városokban.

Várom a beérkező pályázatokat.