Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR) logo

Szakterületi vezető

  • Cég neve

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR)

  • Munkavégzés helye

    1011 Budapest, Bem rakpart 28.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A szakterületi vezető a gödi bentlakásos intézmény kitagolásával létrejött gödi és veresegyházi fogyatékos ellátás támogatott lakhatás intézményeinek és a szolgáltatási gyűrű szolgáltatásainak felügyeletét látja el
  • Az intézmények működésének elősegítése, támogatása, a jogszabályokban meghatározott feltételek betartása, betartatása
  • MÜKENG rendszerben a módosítást/új engedélykérést elindítja, a hatósági ügyeket intézi
  • Ellenőrzések, hatósági eljárások alkalmával képviseli a fenntartót, segíti a hatóságok munkáját, támogatja az intézményvezetők felkészülését
  • Véleményezi az intézményvezető által elkészített intézményi alapdokumentumokat (szakmai program, SZMSZ, házirend)
  • A régió gazdálkodási és munkaügyi munkacsoport munkáját támogatja, segíti
  • Részt vesz a dolgozók kiválasztásában
  • Segíti a térítési díj-számítással kapcsolatos feladatok elvégzését
  • Támogatja és menedzseli az intézményvezetők szakmai fejlesztéseit, törekvéseit
  • Támogatja az intézmények által készített projektek szakmai kidolgozását, megvalósítását
  • Elősegíti az intézményekben a máltai lelkiség megvalósítását, a munkavállalók és önkéntesek máltai szellemiségű munkavégzését
  • A fenntartó számára a különböző szakmai ügyekben a döntések előkészítése
  • Feladata a szakterületen dolgozók munkájának szakmai felügyelete, irányítása, támogatása, ellenőrzése
  • Szakterületén támogatja a vezetők továbbképzését, tájékozódik a szakterületén dolgozók számára elérhető továbbképzési lehetőségekről
  • Intézmények munkatervét, szakmai beszámolóját véleményezi és előkészíti jóváhagyásra
  • Elősegíti a különböző szakmai rendezvények előkészítését, lebonyolítását

Elvárások

  • felsőfokú szociális végzettség vagy jogi, közgazdász, közigazgatási felsőfokú végzettség
  • fogyatékos ellátási területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • támogatott lakhatás átfogó ismerete (jogszabályi keretek és megvalósulási formák)
  • közösségi befogadás képviselése
  • proaktív vezetői szemlélet
  • stratégiai gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői rutin

Előnyt jelent

  • fogyatékos/támogatott lakhatás területen végzett tanulmány, kutatás
  • intézményvezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • céges autó használata
  • egyéb béren kívüli támogatások: SZÉP kártya, munkába járás támogatása, gyermekek esetében iskolakezdési támogatás, nyelvtanulás támogatása, All you can move csatlakozási lehetőség
  • kimagasló szakmai fejlődési lehetőségek
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Várjuk szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, amelyben kifejti, hogy miért szeretne a Magyar Máltai Szeretetszolgálathoz csatlakozni.