Szaktanácsadó

  • Cég neve

    TIMAC AGRO HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • műtrágya és specifikus tápanyagpótlási megoldások, szolgáltatások értékesítése,
  • műtrágyázási programok és technológiák elkészítése, szaktanácsadás,
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és a vevőkör folyamatos bővítése.

Egyéb elvárások:

  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • jó elemző, problémamegoldó és szervező képesség,
  • rugalmas és határozott személyiség,
  • eredményorientált és kiváló csapatjátékos.

Elvárások

  • felsőfokú agrárvégzettség,
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • "B" kategóriás jogosítvány,

Szakirányú pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.

Előnyt jelent

  • mezőgazdasági értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • azonnali munkába állás, határozatlan idejű szerződés,
  • rugalmas munkaidőbeosztás,
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, továbbképzések, kiemelt betanulási időszak,
  • alap- és teljesítményen alapuló mozgó bér beépített motivációs elemekkel,
  • béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségügyi juttatás, rugalmas szolgálati autó használat)
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (szolgálati autó, laptop, tablet, mobilinternet, mobiltelefon),
  • folyamatosan fejlődő multinacionális vállalati háttér,
  • dinamikus, fiatal csapat,
  • befogadó családias közeg, hétköznapokat színesítő csapatépítő programok.

Munkavégzés helye:

Országos

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Timac AGRO Hungária Kft. a több mint 60 éves múltra visszatekintő francia Roullier csoport tagja és magyarországi leányvállalata a hazai műtrágyapiac kiemelkedő szereplője. A vállalat innovatív termékek fejlesztésével, és ennek eredményeként újszerű, speciális növény és talajkondicionáló, valamint állattenyésztési termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A dinamikus fejlődésnek köszönhetően, a vállalat szaktanácsadói csapatának országos bővítésére keres munkatársakat

Szaktanácsadó munkakörbe.

Kérjük tekintse meg honlapunkon adatkezelési tájékoztatónkat. Abban az esetben, ha adatkezelési tájékoztatónkat elolvasta, tudomásul vette és hozzájárul személyes adatainak az abban rögzítettek szerinti kezeléséhez, pályázati anyagát a leírtak szerint várjuk. Fényképpel ellátott önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje „Szaktanácsadó” megjelöléssel és a munkavégzés helyének megye szerinti megadásával (költözési hajlandóság esetén több megye megjelölése is lehetséges).