Szaktanácsadó asszisztens

  • Cég neve

    Gazda Kontroll Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Adatrögzítés és rendszerezés;
  • Gazdálkodási Napló vezetése;
  • Éves jelentések elkészítése;
  • Szaktanácsadói adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • Mezőgazdasági felsőfokú végzettség;
  • Microsoft Office készségszintű ismerete;
  • Kiváló szervezési készség, precíz, pontos munkavégzés;
  • Új ismeretek megszerzésének igénye;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat mezőgazdasági szoftverek használatában
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér;
  • Hosszú távú munkahely;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Jó munkakörnyezet és támogató csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk mosonmagyaróvári székhellyel és országos mezőgazdasági ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó cég. Mosonmagyaróvári és nyíregyházi munkavégzésre keresünk 1-1 fő szaktanácsadó asszisztenst.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje el részünkre!