Szaktanácsadó

  • Cég neve

    Agro Masters Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • tápanyag-gazdálkodási szakmai anyagok összeállítása
  • hagyományos és precíziós mezőgazdasági szolgáltatás közvetítése és értékesítése
  • szántóföldi és kertészeti kultúrák tápanyag-gazdálkodási tervezése
  • műtrágyák és egyéb termésnövelő anyagok értékesítése
  • meglévő vevőkör látogatása, vevőkör folyamatos bővítése
  • szakmai előadások készítése, tartása
  • termelői referenciák gyűjtése, kiértékelése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (MsC, BsC)- agrár, kertészmérnök
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő, jó kommunikációs készség
  • számítógép napi szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés, pontosság, precizitás
  • határidők betartása
  • határozottság, rugalmasság, szervező készség
  • eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • növényorvosi végzettség
  • talajtani szakmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
  • alap juttatás + teljesítményalapú kiemelkedő jutalék
  • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • részletes orientációs tréning és folyamatos szakmai és kereskedelmi képzések
  • laptop
  • telefon
  • szolgálati autó
  • fiatalos, dinamikus csapat

Céginformáció

Az AGRO MASTERS egy magyar tulajdonú cég, melyet évtizedes nemzetközi tapasztalattal rendelkező szakemberek alapítottak. Az alapítók célja egy olyan szervezet létrehozása volt, amely teljes körű, valós és folyamatos szakmai támogatást képes nyújtani partnereinek a tápanyag-gazdálkodás és talajjavítás területén. Ezt szolgálják a táblaspecifikus és precíziós szolgáltatások, az agrármérnökökből és növényorvosokból álló szaktanácsadó hálózat és a minden tápanyag-technológiai pontot kiszolgáló prémium termékportfólió. Országos szaktanácsadói hálózatunk bővítése érdekében keresünk felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkező kollégákat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bruttó bérigényének feltüntetésével! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!