TritonLife Dialízis Center Kft. logo

Szakorvos/Dializáló orvos

  • Cég neve

    TritonLife Dialízis Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    - Esztergom, Hatvan / Budapest / Nagykanizsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátása
  • A dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőrzése
  • Szoros szakmai együttműködés a dialízis központ orvosszakmai, szakápolói és gazdasági vezetőjével

Elvárások

  • Nephrológus, belgyógyász szakképesítés vagy egyéb szakvizsga megléte

Előnyt jelent

  • Dialízis kezelésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Munkábajárás támogatása

Céginformáció

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. E cégcsoport tagjaként célunk a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek kiváló minőségű, magas szinvonalú ellátásának biztosítása, részükre egy élhetőbb jövő megteremtése.

A TritonLife Dialízis Center Kft. kollégákat keres SZAKORVOS/DIALIZÁLÓ ORVOS munkakörbe, teljes vagy részmunkaidőben az alábbi dialízis központjainkba: Esztergom, Hatvan, Budapest, Nagykanizsa

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!