Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Szakmai vezető

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1223 Budapest, Kápolna utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az intézményben folyó szakmai munka (ápolás-gondozás, mentálhigiénés tevékenység, mozgásterápiás ellátás) támogatása, koordinálása, ellenőrzése. A szakmai munkavégzés jó színvonalon történő megvalósítása, a munkafolyamatok összehangolása, az intézmény vezetősége által meghozott döntések végrehajtása. Szakmai döntések előkészítésében való aktív közreműködés. Kompetenciáján belül kapcsolatot tart külső szakemberekkel, hozzátartozókkal, hivatásos gondnokokkal. Havi munkabeosztások elkészítésének, megfelelőségének segítése, ellenőrzése. Panaszos ügyek kezelése, kivizsgálása, jelentés készítés az intézmény vezetője számára. Az intézményben bekövetkező rendkívüli események körülményeinek kivizsgálása, jelentése, szükség esetén belső vizsgálat lefolytatása. Szakmai adatszolgáltatások teljesítése. Az intézmény vezetője részére előkészíti a szakmai munkatervet, a szakmai beszámolót, valamint a vezetői ellenőrzési tervet.

Elvárások

  • büntetlen előélet, 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • az 1/2000. SzCsM rendeletben meghatározott felsőfokú szociális szakképesítések egyike (egyetemi vagy főiskolai végzettség)
  • egészségügyi alkalmasság
  • hasonló területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • 1-3 év vezetői tapasztalat

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • szociális, munkahelyi és egyéb pótlékok
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés
  • az intézmény területén belül ingyenes parkolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Reménysugár Habilitációs Intézmény Budapest  szociális ellátást nyújtó bentlakásos otthon, a Főváros XXII. kerületében. Az Intézmény munkatársai segítik a súlyos fokban értelmi fogyatékkal élő és halmozottan sérült lakóinak életét, mindennapjaik szebbé tételét.

Jelentkezés gombra kattintás után küldje be fényképes önéletrajzát, továbbá a szükséges dokumentumokat.