Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy logo

Szakmai megvalósító munkatárs

  • Cég neve

    Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Nógrád megye, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Nógrád és Pest Vármegyébe keressük szakmai megvalósító munkatársunkat:
2175 Kálló / 2375 Tatárszentgyörgy
Munkakör célja: Az EFOP+ projekt keretében, a Baptista Szeretetszolgálat által megvalósításra kerülő Felzárkózó települések programban tervezett kulcsfolyamatok település szintű megvalósítása.

Kapcsolatfelvétel és terepmunka a területen élő és a célcsoportba tartozó hátrányos helyzetű gyerekekkel, családokkal
· bizalmi légkör kialakítása, a családok helyzetének feltérképezése
· terepmunka keretében a várandósok és a 0-3 éves gyermeket nevelő családok látogatása; a várandósság, a gyermekágyas, illetve a gyermekek születését követő időszak végig kísérése, a felismert problémák megoldásában segítségnyújtás a projekt keretein belül
· gyerekek bevonása a különböző játékos fejlesztőprogramokba
· egyéni, családi és csoportos tanácsadás, egyéni esetkezelés a fejlesztő munka során
· prevenciós és fejlesztő foglalkozások, programok megvalósítása
· adatgyűjtés, interjúkészítés
· képzéseken való részvétel
· adminisztratív feladatok ellátása, Tevékenység Nyilvántartó (TENYI) rendszer vezetése
· együttműködés a helyi szakemberekkel

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • pontosság, precizitás
  • strukturált gondolkodás
  • szociális és társadalmi érzékenység, empátia
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • · szociális, társadalmi felzárkóztatás területén eltöltött gyakorlat, mélyszegénységben, valamint telepi környezetben élő családokkal végzett egyéni esetkezelésben, illetve csoportmunkában szerzett szakmai gyakorlat
  • · „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Profi csapatot maga mellé, aki mindenben segíti őt
  • Sokszínű, értékteremtő munkalehetőséget
  • Állandó fejlődési lehetőséget

  • Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a ’Jelentkezem’ gombra kattintva

    Adatkezelő: Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy
    A pályázó a pályázati anyag benyújtásával automatikusan megismeri és elfogadja a 'baptista szeretetszolgálat adatvédelem' oldalon az adatkezelési és adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.