Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy logo

Szakmai koordinátor

  • Cég neve

    Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy

  • Munkavégzés helye

    4834 Tiszakerecseny

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyébe keressük szakmai koordinátor munkatársunkat

MUNKAKÖR CÉLJA:
Az RRF-MMSZA-1.0.0.1-23-2024-00002 azonosítószámú projekt keretében, a Baptista Szeretetszolgálat által megvalósításra kerülő Tiszakerecsenyi Mintaiskola modellprogramunkban tervezett kulcsfolyamatok tevékenységszintű koordinálása.

FELADATOK:
· A projekttel kapcsolatos szakmai feladatok ellátása szoros összhangban és együttműködésben a projektmenedzsmenttel, a szakmai vezetővel és megvalósító munkatársakkal.
· A projektre vonatkozó Szakmai tervben, valamint a Mintaiskola program módszertani útmutatójában meghatározott elvek, javaslatok mentén történő szakmai koordináció.
· A projekt szakmai adminisztrációjának ellenőrzése és működtetése, szakmai beszámolók, jelentések készítése, közreműködés az ellenőrzések előkészítésében.
· Kapcsolattartás a partner szervezetekkel, bevont intézményekkel.
· Disszeminációs tevékenységek szakmai támogatása.
· A szakmai megvalósításban közreműködő szakemberek munkavégzésének koordinálása.
· Pedagógusok szakmai-módszertani támogatása a különleges bánásmódot igénylő tanulók nevelés-oktatásában.
· Projekt szakmai fórumok, programok szervezése, lebonyolítása.
· Szakmai vezető tevékenységeinek támogatása.

Elvárások

· Felsőfokú szakirányú végzettség (pedagógus)
· Megbízható Excel és Word felhasználói ismeretek
· Pontosság, megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
· B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

· Különleges bánásmódot igénylő, hátrányos helyzetű tanulók nevelés-oktatásában szerzett több éves szakmai tapasztalat
· Európai Uniós támogatások felhasználásával megvalósított projektek dokumentálásában szerzett tapasztalat
· Azonnali hatályú munkakezdés

Fényképes (Europass) magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a ’Jelentkezem’ gombra kattintva.

Adatkezelő: Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy
A pályázó a pályázati anyag benyújtásával automatikusan megismeri és elfogadja a 'baptista szeretetszolgálat adatvédelem' oldalon az adatkezelési és adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat