Szakmai Asszisztens (német nyelvtudással)

  • Cég neve

    BECOM Electronics Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az operatív beszerzés támogatása, helyettesítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszálítókkal egyaránt
  • Meglévő megrendelések folyamatos koordinálása
  • Szállítási határidők egyeztetése a termeléssel
  • Anyavállalatnál történő betanulás vállalása
  • Megrendelések rögzítése a saját (PROFID) vállalatirányítási rendszerében

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos, kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízható, precíz és proaktív személyiség
  • Segítőkész a kollégákkal szemben
  • Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
  • Elkötelezett a kihívások iránt

Előnyt jelent

  • 1-2 év beszerzésen szerzett tapasztalat
  • Jó szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség és terhelhetőség
  • Csapatmunka

Amit kínálunk

  • 4 órás munkaidő
  • Változatos és érdekes feladatkör
  • Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál.
  • Heti egy nap Home office lehetőség
  • Gyümölcsnap minden héten
  • Családias vállalat

Céginformáció

A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

A "jelentkezem" gombra kattintva, kérlek csatold magyar és német nyelvű önéletrajzodat!