Szakképzett szakács

  • Cég neve

    Kangals Heaven Kft.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Liszt Ferenc tér

  • Fizetés

    Nettó 500e - 800e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Meat Heaven steak étterem, illetve Tuning burger keresi szakács  munkatársát,  azonnali kezdéssel. Tapasztalat, jó vezetői  karakter esetén séf helyettes pozíció, karrier lehetőség. Grill, köret pálya, hamburgerek készítése. A jelentkezéskor írd meg nekünk kérlek mi áll közelebb hozzád. Steak étterem (komplexebb magasabb szakmai elvárás)vagy burger (lelkes kreatív és szakmai vezetői pozició). Két helyre is keresünk munkatársat...

Elvárások

Pontosság, korrektség, szakmai tapasztalat- felkészültség

Amit kínálunk

- Fizetett próbanap, kötelező efos bejelentéssel.
- 8 órás bejelentés próbaidő után.
- Fizetett szabadság
- Fizetett betegszabadság
- Személyzeti ebéd-kávé, szörp igény szerint.
- Tiszteleten alapuló kommunikáció (ordibálás nem fér bele)
- Egy szuper jófej séf!!!
- Korrekt segítőkész tulajdonos
- Erős szociális háló
- Mindig időben történő növekvő fizetés, keresve a lehetőséget az infláció lekövetésére.

Céginformáció

Cégünk tapasztalt szakképzett tulajdonosi háttérrel tíz éves folyamatos müködéssel van jelen a piacon. Elkötelezettek vagyunk a minőségi vendégcentrikus vendéglátás iránt, és a folyamatos fejlődés szem elött tartva igyekszünk a legjobbak között lenni.

Önéletrajzod várjuk mailben! Elnézést kérek amennyiben nem válaszolunk, nem a tiszteletlenség, időhiány. Megértésed kérem és köszönöm, hogy megtisztelsz önéletrajzoddal.