Szakképzett felszolgáló (angol nyelvismeret)

  • Cég neve

    Kangals Heaven Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 11.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 800e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Tisztelt Szakmabeli!

Azonnali kezdéssel nyelveket beszélő (angol társalgás alap) tapasztalt, vendégcentrikus, pozitív beállítottságú munkatársat keresünk.

Elvárások

  • spanyol nyelv ismerete előny
  • igényes megjelenés
  • tiszteleten alapuló kommunikáció függetlenül attól, hogy velem vagy a kisegítő kollégával beszélsz.

Amit kínálunk

  • napi többszöri  ingyenes étkeztetés.
  • kávé, szörp, adott esetben dohányzásra többszöri idő.
  • kötelezően bejelentett állás, próbaidő alatt efora.
  • táppénz, fizetett szabadság....
  • számlára utalt fizetés két hetente (próbaidő után), addig napi kifizetés.
  • jatt plusz szervíz (erről személyesen)
  • névre szoló értékelés-értékesítés utáni extra pénzek. Ez gyakorlatban akár plusz 50-100 e.ft. jelent havonta.
  • forgalom utáni sávok elérése után plusz órabér.
  • korrekt munkatárs központú vezetőség.
  • heti 3-5 nap munka rövid és hosszú műszak (rugalmas igény szerinti beosztás).
  • rövid műszak 16.30-23.30 ig.
  • hosszú műszak: 11.00-23.30-ig
  • Kérlek akkor jelentkezz ha megtisztelsz egy fizetett próbanappal!
  • Megértésed kérem ha nem válaszolunk. Ez azt jelenti nem rád esett a választásunk. Ugyanakkor nem tiszteletlenségből tesszük mindezt. Belefáradtunk az egyoldalúságba és nincs már időnk energiánk mindenkinek válaszolni annak ellenére, hogy a tudjuk ez lenne a korrekt...elnézést ezért!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Éttermünket 2017 ben nyitottuk  (Meat Heaven by Tuning) a Liszt Ferenc téren található turisták által közkedvelt helyen. Szakmai múlttal rendelkező tulajdonos és hozzáértő vezetőség és csapat, így rajtad áll, hogy megtaláld az összhangot! Mi minden szakmai, emberi segítséget megadunk, hogy jól érezd magad a többi rajtad áll.

Önéletrajz!