Szakképzési referens

  • Cég neve

    Országos Kórházi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Horánszky u. 15.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az egészségügyi ágazatba tartozó szakképesítések tanügyi dokumentumainak kidolgozásában való részvétel (azok előkészítése és felülvizsgálata/véleményezése)
  • írásbeli/interaktív vizsgafeladatok készítése, véleményezése
  • az egészségügyi képzésekhez tartozó módszertani anyagok elkészítése
  • szakmai és pedagógiai szakértőkkel való együttműködés
  • egészségügyi szakképző intézmények szakmai munkájának segítése
  • tanulmányi és tehetséggondozó versenyek szervezése
  • rendezvények, tájékoztató napok előkészítése, lebonyolítása
  • iktatási és adminisztratív feladatok ellátása, szerződések előkészítése
  • statisztikák, beszámolók készítése

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (egészségtantanár, egészségügyi szakoktató, egészségügyi szaktanár, andragógia, pedagógia) és
  • egészségügyi szakmai végzettség

Elvárt képességek, ismeretek:

  • jó problémamegoldó képesség
  • együttműködés
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, megbízhatóság
  • nyitottság az új ismeretekre
  • Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel, ppt) felhasználói szintű ismerete

Feltételek:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • a pályázó nem áll újraalkalmazási korlátozás hatálya alatt – (Kit. 117.§ (6), (8) bekezdése, vagy a 166.§ (4) bekezdése, illetve a Kttv. 60.§ (1) bekezdés i) pontja szerint)

Előnyt jelent

  • képzési dokumentumok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • oktatási tapasztalat
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Innovatív és nyitott légkör, dinamikus környezet, folyamatos fejlesztésben érdekelt munkatársak, képzési és önképzési lehetőségek.

Jogviszony és illetmény: A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvényben szabályozottak alapján, 6 hónapos próbaidő kikötésével.

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Horánszky u. 15.

Céginformáció

Országos Kórházi Főigazgatóság Egészségügyi Képzési Főosztály Egészségügyi Szakképzés-fejlesztési Osztály álláslehetőséget kínál szakképzési referens feladatkör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • szakmai önéletrajz fényképpel ellátva (87/2019 (IV.23.) Korm. rendeletben meghatározott tartalmú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy 1 éven át tárolhatjuk önéletrajzát és pályázatát, hogy ha a későbbiek során Önnek megfelelő pozíció kerül meghirdetésre, akkor fel tudjuk Önnel ismét venni a kapcsolatot.

Jelentkezés: elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2024. június 2.

A feladatkör betölthető:

A pályázatok elbírálását követően.

Az álláshely betöltésének feltétele 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.